O nas


Jako wyłączny dystrybutor w Polsce pragniemy przedstawić rewolucyjny na rynku preparat. Witaminy i minerały w formie liposomów ActiNovo to gwarancja niezwykłej jakości. Dzięki liposomalnej enkapsulacji suplementy diety mogą osiągnąć poziom wchłanialności, o której do tej pory można było tylko pomarzyć

 

Preparaty ActiNovo tworzone przez naukowców w Niemczech spełniają najwyższe standardy, oparte o to stosowane w przemyśle farmaceutycznym. Proces produkcyjny jest stale doskonalony, a linie produkcyjne są jednymi z najnowocześniejszych w Europie. Laboratorium w Niemczech dokłada wszelkich starań, żeby nasz wspólny produkt był jednym z najlepszych dostępnych na rynku.

 

Dystrybuowane przez naszą markę witaminy i minerały ActiNovo są bezpieczne dla zdrowia. Wszystkie surowce użyte do stworzenia tego niezwykłego preparatu zostały starannie wyselekcjonowane i pochodzą od najlepszych dostawców. Produkty zostały przebadane w akredytowanych ośrodkach badawczych, by zapewnić Państwu maksymalny poziom bezpieczeństwa.

 

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu rewolucyjne preparaty ActiNovo w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Możecie Państwo już dzisiaj podjąć świadomy wybór i stać się częścią tej rewolucji zapewniając swoim organizmom wsparcie w prawidłowym funkcjonowaniu.

PRODUKTY