FAQ


 • Czy cała substancja aktywna jest zamknięta w liposomach?
  Zdecydowana większość tak. Minimalna część składnika aktywnego nie jest zamykana w otoczce. Te niewielkie ilości są przyswajane w tym przypadku tak, jakby były przyjmowane w sposób tradycyjny.
 • Czy produkty ActiNovo są wysokiej jakości?
  Jakość jest jednym z priorytetów. Zapewniamy gwarancję, że wszystkie składniki używane przy produkcji zostały przebadane na zawartość metali ciężkich i zanieczyszczeń mikrobiologicznych w certyfikowanych laboratoriach badawczych. Wszystkie spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.
   
 • Jak smakują produkty ActiNovo?
  Głównym składnikiem określającym smak produktu jest lecytyna, jak i również niewielka część niezamkniętej w otoczce lipidowej substancja aktywna. ActiNovo zostało stworzone z myślą o skuteczności działania i wysokiej jakości.

Spożycie niewielkiej porcji nie powinno stanowić dla nikogo problemu, nawet jak smak nie przypadnie do gustu.Jednak dla klientów, którzy uważają że smak ma również istotne znaczenie rekomendujemy dodanie porcji produktu do ulubionego napoju.

 • Jaki kolor mają produkty ActiNovo?
  Kolor bazowy to beżowy. W zależności od substancji aktywnej jego odcień może się różnić pomiędzy róznymi produktami (przykładowo witamina B12 będzie miała odcień jasnoróżowy).
 • Czy produkt przyjmowany w formie liposomów jest bezpieczny dla zdrowia?
  Tak, stosowanie produktu ActiNovo jest bezpieczne. Suplementy diety podlegają kontroli Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Warszawie. Są przebadane pod kątem zawartości metali ciężkich i zanieczyszczeń mikrobiologicznych. Przyjęte w produkcie zalecane dzienne porcje są bezpieczne dla zdrowia człowieka.

  Lecytyna używana w produkcie posiada certyfikat potwierdzający, że nie została poddana modyfikacjom genetycznym.

  Zrezygnowaliśmy z konserwantów, wypełniaczy, aromatów, i barwników, które często mogą mieć negatywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
 • W trakcie otwierania butelki słychać ,,syczenie". Czy to oznacza, że produkt uległ zepsuciu?
  Nie, zjawisko to nie ma jakiegokolwiek związku z trwałością i jakością produktu. Pudelko jest pod ciśnieniem i dlatego przy otwieraniu słychać charakterystyczny dzwięk.
 • Z jakich składników składają się produkty ActiNovo?
  Produkty ActiNovo składają się z czterech składników: substancji aktywnej, lecytyny słonecznikowej nie poddawanej modyfikacjom genetycznym, niewielkiej ilości alkoholu i wody.
 • Dlaczego w składzie znajduje się alkohol?
  Alkohol, który znajdziecie Państwo w składzie został użyty w celu przedłużenia trwałości produktów. Ta niewielka ilość etanolu (10%) w zupełności pozwoliła wyeliminować z produktu wszelkie chemiczne dodatki konserwujące.

UŻYTKOWANIE I TRWAŁOŚĆ

 • Jak długo można przechowywać produkty ActiNovo?

Produkty ActiNovo można przechowywać w temperaturze pokojowej i należy je chronić przed działaniem światła słonecznego. Po otwarciu butelki zalecamy przechowywanie produktu w lodówce i spożycie w ciągu 3 miesięcy. Należy pilnować, żeby butelka była cały czas szczelnie zamknięta.

 • Dlaczego okres przydatności do spożycia jest tak krótki? A co z konserwantami?
  W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zrezygnowaliśmy z konserwantów stąd obniżony okres trwałości produktu. Uważamy, że produkty podobne do ActiNovo nie powinny zawierać dodatków, które nie przynoszą żadnych korzysći dla organizmu.
 • Jak można poznać, że produkt uległ zepsuciu?
  Najbardziej oczywistą oznaką zepsucia produktu jest pojawienie się grzybów lub pleśni w butelce. Równie ważny jest smak i jeśli uległ zjełczeniu oznacza to, że produkt może nie nadawać się już do spożycia.
 • Na dole butelki widać niewielki osad. Czy to ma związek z trwałością lub jakością produktu?
  Nie. W produkcie dopuszczalne jest powstawanie niewielkich osadów, które w żadnym przypadku nie mają związku z jakością bądź trwałością produktu. Osad można wyeliminować poprzed energiczne potrząsanie butelką.

PRODUKTY